Много красиви и удобни,внучката ми е влюбена във вашите продукти.Поръчвала съм и сандали .
Невероятни!
Прекрасна бота !
Не съм виждала по-красиви кецове !
Прекрасен продукт . благодаря
Винаги любезно обслужване! Всички продукти, които съм поръчвала не само отговарят напълно на описанието, но дори са още по-красиви и най-важното изключително удобни! Неподражаем стил, отлично качество и максимално удобство за детските крачета!
Много хубави детски обувки. Бърза и точна доставка. Продължавайте да радвате нашите деца!
Много красиви и удобни,внучката ми е влюбена във вашите продукти.Поръчвала съм и сандали .